Гурт «RIZUPS». Про перший кліп, досягнення і плани на майбутнє

Місяць тому талановитий львівський гурт «RIZUPS» презентував дебютний кліп на пісню «Проти всіх стихій». Емоційні відгуки продовжують надходити , а музиканти заявили, що вже планують братися за другу стрічку .


Про наступний кліп говорити поки рано, а от перший залишати без уваги не варто. Ролик знятий на пісню про те, що людину, вірну своїм принципам та ідеалам , неможливо зламати і вписати в систему.
Відеоробота — це розповідь про знайомство і дружбу Назара Хассана і Мар'яна Сакалюка, про любов до музики , яка стала для них рятівним колом , про незламну віру в себе . Переніс все це на екран режисер Тарас Дронь , більш відомий завдяки короткометражної картині « Доторкнись і побач» і співпраці з такими музикантами, як « Кozak System », Тетяна Котова , Павло Табаков , М'ята та ін .


«Чотири альбоми , відеокліп , два всеукраїнських туру і відсутність зіркової хвороби — головні досягнення нашої шестирічної діяльності , - зазначив солист гурту «RIZUPS» Назар Хассан.
Триває тур містами України на підтримку спільного альбому з В'ячеславом Єфремовим «Залежність ». Ця команда вже починає успішно підкорювати сусідні держави — нещодавно відіграли концерт у Мінську , в лютому відправляться в Москву. Крім цього , йде підготовка до Великого концерту в Києві , який відбудеться 1 лютого 2014 року.

прес-служба гурту «RIZUPS»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Оба коммента и пинга в данный момент закрыты.

Comments are closed.

Designed for Web Development in Collaboration with r4i and pozycjonowanie stron and kredyt bez bik